فهرست بستن

درباره من.

اینجا میتوانید کمی درباره من بدانید درباره کار درباره علایق و رزومه من .
من یک طراح گرافیک هستم متعهد ، دقیق و حساس .

photo-me

تاریخچه فعالیت ها

من خوشحال هستم که در سال های اخیر توانستم پروژه های بزرگ و کوچک زیادی را با رضایت کامل کارفرمایان با موفقیت به پایان برسانم و تجربه های گوناگون و فراوانی رو کسب کنم .
این تجربه ها مطمئنا کمک خواهد کرد تا با توسعه مهارت ها در زمینه های مختلف انشالاه بتوانیم کارهای با کیفیت تری را به کارفرمایان ارایه کنیم .

• سال 85 – 86 اولین تجربه کار در دفتر روزنامه شمال شرق بعنوان طراح گرافیک
• سال 86 – 92 شش سال فعالیت و کسب تجربه در کانون های آگهی و تبلیغات بعنوان مدیر هنری و طراح
• سال 92 – 93 آغاز کار فریلنسری در وبسایت پونیشا
• سال 93 – 97 افتخار برترین فریلنسر پونیشا تا کنون با بیش از 320 پروژه موفق

 

دریافت فایل قابل چاپ رزومه

من چگونه فکر میکنم !

سلام من سعید یوسفی هستم ، یک طراح گرافیک که در زمینه های مختلف طراحی لوگو ، برندینگ و هویت بصری ، پوستر و کاتالوگ ، طراحی رابط کاربری وب و اپلیکیشن ، طراحی سایت  و  … فعالیت میکنم .

متولد دی ماه 1367 ، که حالا در شهر مشهد زندگی میکنم از نوجوانی و در یکی از کلاس های عملی کامپیوتر در دوران هنرستان به گرافیک و کامپیوتر علاقمند شدم و مجذوب گرافیک شدم .سالهای زیادی در کانون های تبلیغات شهری بعنوان مدیر هنری و طراح فعالیت و کسب تجربه کردم ، بعد از گذراندن تحصیل در دوره کاردانی و کارشناسی الکترونیک ، اکنون به صورت فریلنسر مشغول به کار هستم  ، مطمئنا من هم مثل بسیاری از طراحان علاقمند به پیروی از استاندارد های روز طراحی و استفاده از روش های خلاق طراحی هستم ولی در عین حال علاقمند به ساده گرایی و مینیمال هستم ، علاقه بسیاری به طراحی و تجزیه رابط کاربری اپلیکیشن و بازی ها موبایل و صفحات وب دارم .